Ogólne

Targi Warsaw Home

Wyjazd na targi to dla projektantów możliwość dotknięcia, poznania nowych produktów, a także masa inspiracji. Kluczowe jest też nawiązanie kontaktów z przedstawicielami producentów, gdyż dobrze jest kojarzyć osoby kontaktowe z markami.

4 dni targów to niezliczona ilość rozmów i 5 ogromnych hal do odwiedzenia.

Hala B: Bathroom&Build

Hala C: Light&Textile

Hala D: Kitchen

Hala E: Furniture

Hala F: Furniture

W tym roku nowości nie było dużo, a o inspiracje też niestety było trudno. Niewiele firm zaprezentowała ciekawie zaprojektowane stoiska. Królowały lamele i podłogi drewniane. Część stoisk była pusta i moim zdaniem lepiej było zorganizować targi na 4-ech halach.

Mimo to znalazło się kilka targowych perełek 🙂

Najwięcej działo się w części Furniture, gdzie oprócz mebli swoje prace prezentowali artyści malarze i rzeźbiarze.

Produkty Zieta Design Studio z daleka zwracały uwagę.

Jeśli mowa o wszędobylskich lamelach to ciekawy sposób ich wykorzystania pokazała firma Lamelio. Uwagę zwracało też ich stoisko, jedno z najlepiej zaprojektowanych na targach.

Kolorów na targach dodało zielone stoisko Green designers prezentujące zielone ściany ze sztucznych roślin i kolorowe lampy.

Pojawiło się też kilka ciekawych produktów do zaaranżowania ścian.

Na kuchniach uwagę zwracały podświetlane cokoły i uchwyty korytkowe oraz systemy do zasłaniania całej kuchennej zabudowy.

Na stoiskach meblowych dominowały opływowe kształty i jasne, miękkie tkaniny. Meble nowoczesne, minimalistyczne, a zarazem przytulne.

Właściwie wszyscy popularni producenci tapet zaprezentowali swoje produkty, ale moją uwagę najbardziej przyciągnęły charakterne i oryginalne wzory marki Wallcolors. Wydruki na gładziutkiej powierzchni Smooth robiły wrażenie.

I na koniec stoisko Wallart z wanną z kulkami. Aranżacja inspirowana tapetą Prosecco wyróżniała się na tle pozostałych stoisk. Luźna, przyjazna atmosfera zachęcała do pozostania na stoisku na dłużej i ciekawej rozmowy z przedstawicielami firmy przy lampce prosecco 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *